Stomatologia

Poradnia stomatologiczna w Centrum Medycznym Warmuz jest kontynuacją
i rozwinięciem działającej od roku 2004 Indywidualnej Praktyki Stomatologicznej prowadzonej przez lek. stom. Jarosława Warmuza. Od lat oferujemy Państwu najwyższą jakość usług stomatologicznych w pełnym zakresie specjalności stomatologicznych. Korzystając z najnowszej wiedzy medycznej, która poprzez udział w licznych konferencjach
i kursach jest przez nas stale uzupełniana i aktualizowana oraz dysponując nowoczesnym sprzętem dajemy państwu komfort leczenia w najlepszych możliwych warunkach.

Po przeniesieniu do nowego budynku dysponujemy dwoma w pełni wyposażonymi gabinetami, w których zapominając o strachu można śmiało poddać się zabiegom stomatologicznym.

Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki stomatologicznej. Chętnie przyjmujemy również małych pacjentów w każdym wieku.

We współpracy z lekarzami specjalistami wykonujemy również bardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne, a także zabiegi z zakresu implantologii. 

Dysponujemy nowoczesnymi (a tym samym bezpiecznymi) aparatami rtg pozwalającymi wykonywać zarówno zdjęcia pojedynczych zębów (punktowe) jak i całego uzębienia (panoramiczne, pantomograficzne). Zdjęcia wykonujemy naszym pacjentom, a także pacjentom skierowanym na samo zdjęcie
od innych lekarzy.

W ramach poradni stomatologicznej naszego Centrum pracują:

  • lek. stom. Jarosław Warmuz


Wspólpracuje z nami

  • lek. stom. Tomasz Kruszec - chirurg - implantolog